Ana sayfa Protez Saç Protez Saçlar Nasıl Yapılır ve ne kadar sürede uygulanır

Protez Saçlar Nasıl Yapılır ve ne kadar sürede uygulanır

955
0
PAYLAŞ
protez saç sürec
protez saç sürec

Protez saçlar için sürekli teknoloji gelişmekte olup bu konuda tıptan da yardım alınmaktadır. Günümüzde teknoloji oldukça ilerlemiş olduğundan eskiye nazaran Protez saçlar oldukça hızlı ve güzel bir şekilde uygulanmaktadır. Aslında mantık hep aynıdır. Protez uygulamak için öncelikle yetkili bir firmaya gidersiniz. Cildinizin ve saçınızın analizi yapılır. Sonrasında ise size uygun bir kalıp belirlenir ve yapım aşamasına geçilir. Bu en başından beri böyleydi. Teknolojinin gelişmesi sadece kalite ve uygulamanın hızında değişikliklere neden olmuştur. Mantık hep aynı ilerlemektedir.
Protez saçlar nasıl yapılır?
Protez saç için öncelikle sizin cildiniz, saç yapınız, cinsiyetiniz ve istediğiniz stil değerlendirmeye alınır. Saçınızın olmadığı bölgeler ve ya tamamen yok ise buraların kalıbı alınır. Saçlarınız değerlendirmeye alınır renk ve yapı konusunda. Çünkü birebir aynı saçların üretimi yapılacaktır. Aynı zamanda saçınızdan testler için bir örnek alınır. Sizde istediğiniz stil ve görünüş konusunda sizle ilgilenen kişiyi bilgilendirirsiniz. Sonrasında ise sizlere bir teklif oluşturulur ve kabul etmeniz durumunda yapım aşamasına geçilir. Sizlerden alınan örnek, kalıp ve testler üretimin yapılacağı yere gönderilir ve üretim yapılır. Sonrasında ise uygulama için firmadan yetkililer sizinle iletişime geçerek bilgi verirler. Üretim konusunda her firma farklı kalite ve tasarım kullanmaktadır. Bu nedenden dolayı firmadan firmaya farklı ürünler ortaya çıkabilmektedir. Ürünler otalama olarak 1-2 ay içerisinde fabrikada üretilmektedir.
Protez saç ne kadar sürede uygulanır?
Protez saçın en önemli kısmı yapım aşamasıdır. Yani sizin firmaya gidip analizlerin yapılmasından tutun istediğiniz stilin üretimine kadar geçen süredir. Bütün bu uygulamalar bittikten sonra ve istediğiniz Protez saç modeli üretildikten sonrası oldukça kolaydır. Firma sizinle iletişime geçerek sizi merkezlerine davet ederler. Sonrasında ise uygun yapıştırıcılar ve ürünler ile Protez saç uygulanması gereken yerlere uygulanır. Herhangi bir ağrı sızı söz konusu değildir. Bu konuda oldukça rahat olabilirsiniz. Kıyafet giymek kadar kolaydır. Tabi işini bilen uzmanlar tarafından uygulanması durumunda bunlar geçerlidir. Ortalama olarak 1-2 saat içerisinde uygulanmakta olup yepyeni görümünüze kavuşabilirsiniz. Bu sürede firmalardan firmaya ve uygulanan saçın yapısına göre farklılık olması oldukça normaldir.

PAYLAŞ
Önceki makaleProtez Saç İstanbul
Sonraki makaleProtez Saç

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here